Keď tvoríme naše darčekové produkty, uvažujeme v prvom rade, kam asi budú putovať. Koho majú potešiť? Koho prekvapiť? Aj z toho dôvodu má každý jeden darčekový box svoj vlastný príbeh. Ktorý bude patriť vám? 

Darčekový box “Art”

Nájdete v ňom exkluzívny ručne maľovaný vankúš spolu s nádhernou sviečkou a to všetko originálne a nevtieravo zabalené v štýlovom boxe. Tento dar prinesie radosť a pohodu vašej kolegyni, kamarátke, dcére či mamine. Darujte tento handmade originál niekomu, na kom vám záleží a doprajte im krajší deň.

Darčekový box “Ideal Combo”

Stáva sa, že obdarovať treba niekedy aj pár. Ak hľadáte darček pre zaľúbencov, partnerov či kamarátov, vtedy príde vhod tento štýlový box, ktorý obsahuje nie jeden, ale hneď dva nádherné vankúše. Radosť z daru bude hneď dvojnásobná a na nikoho sa nezabudne. Koho sa chystáte najbližšie potešiť?

Darčekový box “Basic”

Ak sa chystáte obdarovať jednu osobu, ktorú už dobre poznáte, tento box je pre vás. Tvorí ho totiž vankúšik z jedinečnej látky s jedinečným motívom, ktorý je určený pre, ako inak, jedinečného majiteľa či majiteľku. Každý z nás je originál a tento box to dokáže perfektne podčiarknuť.

Darčekový box “Magnific”

Naozaj vznešený a skutočne prémiový box plný kvalitných kúskov, ktoré dokážu spraviť zázraky v každej domácnosti. Ak hľadáte niečo naozaj výnimočné darčekový box Magnific je pre vás ako stvorený. Ideálny dar pre mladomanželov či k okrúhlemu výročiu. Tento krásny a jedinečný originál obdarovaných nikdy nesklame a vždy poteší. 

Vyberte si z našej kolekcie špeciálnych darčekových boxov, ktoré boli stvorené s láskou, ktorá sa dá darovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *